Młodzi czytelnicy w Kamienicy to bardzo aktywni ludzie, potrafią w bibliotece wiele zdziałać, malują, grają, odrabiają lekcje, a co najważniejsze dużo ze sobą rozmawiają. Dlatego już dzisiaj zapraszam Wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie DKK dla dzieci, które odbędzie się 27.04.2023 r. o godz. 13:30


 

W bibliotece można przygotować się do "Konkursu Pięknego Czytania", można także miło spędzić czas grając i bawiąc się.


 

W bibliotece zawsze jest co robić. Można wspólnie odrobić lekcje, poukładać puzzle lub narysować tak modne obecnie Pokemony.


 

Tym razem dzieci wykorzystały do pracy folię bąbelkową, kolorowy papier, farby i własne pomysły. Powstały ładne obrazy.

Wszystkim uczestnikom ferii zimowych w Kamienicy serdecznie dziękujemy!


 

Ciąg dalszy ferii zimowych w Domu Kultury i Bibliotece Publicznej w Kamienicy.

Zbliża się wiosna, w związku z tym dzieci chętnie budowały budki lęgowe dla ptaków.

 


 

Członkowie Paczkowskiego Uniwersytetu III Wieku nie próżnują, 21 lutego we wtorek wzięli na warsztat bibułę i stworzyli z niej prawdziwe cacka.

 


 

Panie z Domu Kultury i Biblioteki Publicznej w Kamienicy zaprosiły dzieci na zajęcia plastyczne w ramach aktywnie spędzanych ferii zimowych.

 


 

Dzień 14 lutego to także okazja dla dzieci i młodzieży w Kamienicy, by spotkać się ze sobą i wykonać własnoręcznie kartkę walentynkową i podarować ją ukochanej osobie. Nasze dzieci i młodzież to prawdziwi artyści. 

Zapraszamy serdecznie na zajęcia plastyczne do biblioteki.


 

Członkowie Paczkowskiego Uniwersytetu III wieku 14 lutego 2023r. spotkali się w Bibliotece Publicznej w Kamienicy. Szanowni seniorzy świętowali Dzień Zakochanych, pełni humoru i werwy, ćwiczyli umysł rozwiązując krzyżówki, quizy i szarady. Tematem przewodnim spotkania była miłość.


 

Święta Bożego Narodzenia, tuż tuż.

13 grudnia dzieci i młodzież Biblioteki Publicznej w Kamienicy ozdabiały pierniki bawiąc się przy tym znakomicie.

 


 

17 listopada Biblioteka Publiczna w Kamienicy gościła przedszkolaków. Tematem lekcji były "Skarby jesieni i biblioteka jako skarbnica książek".

Dzieci z dużym zainteresowaniem przeglądały książki, przy tym bawiąc się i śmiejąc. W drugiej godzinie zajęć wykonały piękne prace plastyczne.


 

Po południu w bibliotece można odpocząć, pobawić się oraz miło spędzić czas. 😄😄😄